Ευκαιρίες Καριέρας

Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ καλέστε μας: 210 4933 200

Αποστολή βιογραφικών στο hr@tairis.gr

Παρακαλώ στο email που θα μας στείλετε ως θέμα αναγράψτε την θέση για την οποία αιτείστε.

JUNIOR IT ADMIN

ΖΗΤΕΙΤΑΙ για άμεση πρόσληψη 8ωρης απασχόλησης (ΔΕΥΤ-ΠΑΡ)

Αρμοδιότητες

  • Τεχνική υποστήριξη για θέματα IT , χρηστών Η/Υ και καταστημάτων
  • Παρακολούθηση και αντιμετώπιση προβλημάτων του Server
  • Επίλυση προβλημάτων Software και Hardware
  • Εγκατάσταση Software, Hardware, εκτυπωτών, scanner και ασύρματων κεραιών δικτύου
  • Έλεγχος και παραμετροποίηση Firewall και VPN

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υποστήριξη υπολογιστών Windows
  • Υποστήριξη Windows Server 2012 ή νεότερο
  • Γνώσεις δικτύωσης (ασύρματης / ενσύρματης) σε domain και VPN.
  • Υποστήριξη Office / Outlook
  • Γνώσεις στησίματος και συντήρησης/υποστήριξης εικονικών server (HyperV / VMware).
  • Υποστήριξη συστήματος Backups/restore
  • Υποστήριξη συστημάτων NAS

Επιθυμητά προσόντα

  • Βασικές γνώσεις ERP συστημάτων
  • Βασική υποστήριξη φορολογικών μηχανισμών / POS
  • cPanel, WordPress και διαχείριση του hosting
  • Τηλεφωνικό κέντρο VoIP (Asterisk, Grandstream)
  • Βασικές γνώσεις SQL

Προϋπηρεσία
επιθυμητή τουλάχιστον 1 χρόνο στον τομέα αλλά όχι απαραίτητη

Χειριστής κλαρκ – Αποθηκάριος

Απαιτούμενα:

1. Άδεια χειριστή κλαρκ Α’ κατηγορίας

2. Άδεια ερασιτεχνικού διπλώματος κατηγορίας Β

3. Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Θα θεωρηθούν προσόν:

Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία

Ικανότητα χειρισμού εφαρμογών MS Office

Βασικές γνώσεις Αγγλικών/αγγλικής ορολογίας

Ρόλος:   Χειριστής κλαρκ – Αποθηκάριος

Παρακαλώ ως θέμα στο email που θα μας στείλετε, αναγράψτε:
“ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΚΛΑΡΚ/ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ”